Büszkék vagyunk tanszékvezetőnkre

2020. október 12-én Dr. Kiss Rita Mária, a MOGI Tanszék tanszékvezetője, MAGYAR ÉRDEMREND tisztikeresztje polgári tagozata kitüntetést kapta.

2020. október 12-én a Magyar Tudományos Akadémia Elnökségének ajánlására, a Magyar Köztársaság Miniszterelnökének felterjesztésére a Köztársasági Elnök a biomechanika területén elért, nemzetközi és hazai téren is kimagasló tudományos eredményei, valamint az orvosi és a műszaki tudományok közötti együttműködés elősegítésében betöltött szerepe elismeréseként Dr. Kiss Rita Mária építőmérnök, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kara Mechatronika, Optika és Gépészeti Informatika Tanszékének tanszékvezető egyetemi tanára, Biomechanikai Kooperációs Kutatóközpontjának igazgatója részére, MAGYAR ÉRDEMREND tisztikeresztje polgári tagozata kitüntetést adományozta. A díj átadására 2020. október 29-én került sor a Vigadóban.
    Szívből gratulálunk!

2020-10-30 12:29:44normal_priority