Köszöntjük új hallgatóinkat!

Szeretettel gratulálunk minden új hallgatónknak!

Szeretettel gratulálunk minden új hallgatónknak sikeres felvételi eredményéhez, köszöntjük a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem mechatronikai mérnöki szakán, köszönjük bizalmukat, hogy minket választottak. Képzésünk célja, hogy – e dinamikusan fejlődő szak –, a mechatronika területén magas színvonalú oktatást és kutatási lehetőségeket biztosítsunk, s hallgatóinkat felkészítsük arra, hogy szakterületük innovatív szakembereivé, vezetőivé váljanak. Széles és egyben speciális tantárgyi kínálatunkkal, tehetséggondozási és felzárkóztatási programjainkkal, a hallgatóinkkal való közvetlen kapcsolattal és személyre szabott feladatokkal biztosítjuk, hogy egyedi, a fejlődést leghatékonyabban szolgáló, elméleti és gyakorlati szakmai képzést kaphassanak a nálunk töltött időszak alatt. Köszönhetően gazdag és egyre bővülő hazai és nemzetközi kapcsolatainknak az egyéni szakmai fejlődéshez hallgatóinknak olyan lehetőségeket kínálunk, melyekkel hosszútávon tudják megalapozni későbbi  szakmai karrierjüket. Kívánunk tanulmányaikhoz sok sikert. Kérjük, hogy kérdéseikkel, kéréseikkel bátran és bizalommal keressék tanszékünk munkatársait.

Kiss Rita Mária

tanszékvezető, egyetemi tanár